skip to Main Content
Träningsmatch
? – HIF
-
-
Träningsmatch
HIF – Hittarps IK
5-0
Ons 2 feb 18:30, Olympiafältet Plan 10
Träningsmatch
HIF – Fortuna FF
4-2
Fre 11 feb 19:00, Olympiafältet Plan 10
Träningsmatch
Vejby IF – HIF
2-0
Sön 13 feb 14:00
Träningsmatch
Glumslövs FF – HIF
0-2
Lör 19 feb 12:00, Ulkavallen
Träningsmatch
Västra Karups FK – HIF
1-4
Lör 26 feb 12:45, Förslövs IP
Distriktsmästerskap
HIF – Ängelholms FF
1-0
Lör 5 mars 14:00, Olympiafältet Plan 10
Distriktsmästerskap
Råå IF – HIF
0-9
Sön 13 mars 14:30, Hedens IP
Distriktsmästerskap
HIF – Lunds SK
2-0
Fre 18 mars 19:00, Olympiafältet Plan 10
Träningsmatch
Kullabygden DFF – HIF
1-3
Lör 26 mars 13:30, Höganäs Sportcenter
Distriktsmästerskap
HIF – Fortuna FF
6-0
Tors 31 mars 18:30, Rydebäcks IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Hallands Nations FF – HIF
0-2
Lör 9 april 16:00, Klåstergårdens IP Konstgräs
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Råå IF
10-0
Fre 15 april 15:00, Olympiafältet Plan 10
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Billesholms IK
11-0
Fre 29 april 19:00, Olympiafältet Plan 5
Distriktsmästerskap åttondelsfinal
Eskilsminne IF – HIF
4-1
Ons 4 maj 19:00, Harlyckan Plan 1
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
IF Lödde – HIF
0-3
Sön 8 maj 17:00, Tolvans IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Höganäs BK
11-0
Ons 11 maj 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Kvidinge IF – HIF
0-2
Ons 18 maj 19:00, Kvidinges IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Jonstorps IF FK – HIF
0-14
Sön 22 maj 13:00, Kullaparken
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Vejby IF
14-0
Tis 31 maj 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Asmundtorps IF – HIF
0-5
Lör 4 juni 13:00, Asmundtorps IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Kullabygdens DFF
3-0
Sön 12 juni 14:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Råå IF – HIF
0-10
Tors 23 juni 19:15, Råå IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Billesholms IK – HIF
0-14
Lör 13 aug 14:00, Norrlyckan
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – IF Lödde
8-0
Fre 19 aug 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Hallands Nations FF
5-0
Ons 24 aug 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Höganäs BK – HIF
0-10
Sön 28 aug 13:00, Höganäs Sportcenter
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Kvidinge IF
13-0
Fre 2 sept 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Jonstorps IF FK
15-0
Fre 9 sept 19:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Vejby IF – HIF
0-10
Lör 17 sept 12:00, Vejby IP
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
HIF – Asmundtorps IF
8-0
Lör 24 sept 14:00, Olympia
Division 3 Dam Nordvästra Skåne
Kullabygdens DFF – HIF
0-3
Sön 2 okt 15:00, Höganäs Sportcenter
Kval till Division 2
HIF – Skurups AIF
8-0
Sön 9 okt 14:00, Olympia
Kval till Division 2
Spjutstorps IF – HIF
0-4
Sön 16 okt 14:00, Bäckavallen
Kval till Division 2
HIF – Hallands Nations FF
3-1
Fre 21 okt 19:30, Olympia
Division 4
Landskrona BoIS – HIF
0-7
Fredag 4 juni 19:00, Landskrona IP
Division 4
HIF – Hittarps IK FF
6-0
Lördag 12 juni 14:00, Olympia
Division 4
HIF – Askeröds IF
12-0
Tisdag 15 juni 19:30, Norrvalla IP
Division 4
Stattena IF – HIF
0-13
Söndag 20 juni 15:00, Olympiafältet Plan 5
Division 4
HIF – Marieholms IS
25-0
Onsdag 11 augusti 19:30, Norrvalla IP
Division 4
Askeröds IF – HIF
0-6
Lördag 14 augusti 11:00, Askeröds IP
Division 4
HIF – Stattena IF
3-0 (WO)
Torsdag 19 augusti 19:00, Olympiafältet Plan 5
Division 4
Helsingborgs FF – HIF
0-12
Fredag 27 augusti 19:00, Norrvalla IP
Division 4
HIF – Röstånga IS
8-0
Fredag 3 september 19:00, Olympia
Division 4
Hittarps IK FF – HIF
0-13
Fredag 17 september 19:00, Laröds IP
Division 4
IF Lödde – HIF
0-6
Lördag 25 september 15:00, Tolvans IP
Division 4
HIF – Landskrona BoIS
3-1
Fredag 1 oktober 19:45, Olympiafältet Plan 10
Division 4
HIF – Helsingborgs FF
3-0 (WO)
Nytt speldatum har inte fastställts
Division 4
Röstånga IS – HIF
0-9
Söndag 17 oktober 14:30, Odenvallen
Division 4
HIF – IF Lödde
8-0
Söndag 31 oktober 12:00, Olympiafältet Plan 10