Skip to content

Helsingborgs IF

Besöksadress:
Olympia Filbornavägen 5
Postadress:
Box 2074, 250 02 Helsingborg

Telefon: 042-37 70 00
E-post: info@hif.se
Fax: 042-37 70 27

Direktkontakt

Pressackreditering:
press@hif.se

Biljett och Säsongskort:
biljett@hif.se

Medlem:
medlem@hif.se

Sportbaren:
sportbaren@hif.se

Scouter:
scout@hif.se

Olympiashopen

Öppettider:
2 timmar innan matchstart samt 30 minuter efter slutsignal

olympiashopen.se

Administration

Reda Chahrour

Klubbdirektör

rc@hif.se
072-546 32 29

Frederik Ericsson

Arrangemangsansvarig

fe@hif.se
042-37 70 30

Anna Svensson

HR/Ekonomi

as@hif.se
042-37 70 20

Håkan Nyström

Ekonomiansvarig

hakan.nystrom@hif.se

Marknad, kommunikation & hållbarhet

Midhat Kuduzović

Press- & kommunikationsansvarig

mk@hif.se
076-294 44 67

Henrik Sverngard

Säljare Företagsmarknad

henrik.sverngard@hif.se
073-324 85 22

Tiffany Karlsson

Koordinator Privatmarknad

tiffany.karlsson@hif.se
070-991 31 91

Anna Jönsson

Nätverksansvarig

anna.jonsson@hif.se
070-718 18 93

Fotboll

Mikael Dahlberg

Sportsligt ansvarig

mikael.dahlberg@hif.se

Kristoffer Schönbeck

Sportsligt ansvarig Dam & F17

kristoffer.schonbeck@hif.se
073-839 68 80

Anders Ljung

Verksamhetsansvarig Flick & Dam

anders.ljung@hif.se
0705 28 62 31

Stefan Jansson

Fotbollskonsulent

sj@hif.se
042-37 70 23

Martin Biärsjö

Hans Eklund

Utvecklingschef

hans.eklund@hif.se

Emil Sjöberg

Ungdomsansvarig

emil.sjoberg@hif.se
076-949 91 82

Restaurang

Sportbaren

Sportbaren

sportbaren@hif.se