skip to Main Content

Helsingborgs IF

Besöksadress:
Olympia Filbornavägen 5
Postadress:
Box 2074, 250 02 Helsingborg

Telefon: 042-37 70 00
E-post: info@hif.se
Fax: 042-37 70 27

Direktkontakt

Pressackreditering:
press@hif.se

Biljett och årskort:
biljett@hif.se

Medlem:
medlem@hif.se

Sportbaren:
sportbaren@hif.se

Olympiashopen

Öppettider:

Onsdag 29 september 16.00-18.00

Söndag 3 oktober 13.00-15.00

olympiashopen.se

Administration

Joel Sandborg

Joel Sandborg

Klubbchef

js@hif.se

070-393 19 99

Linda Markovic

Linda Markovic

Ekonomichef

lmc@hif.se

042-37 70 17

Frederik Ericsson

Frederik Ericsson

Arrangemangs-ansvarig

fe@hif.se

042-37 70 30

Erika Freij

Erika Freij

HR/Ekonomi

erika.freij@hif.se

Mia Lindén

Mia Lindén

SLO

mia.linden@hif.se

070-419 94 12

Marknad, kommunikation & hållbarhet

Reda Charour

Reda Charour

Kommersiell chef

rc@hif.se

072-546 32 29

Midhat Kuduzović

Midhat Kuduzović

Media- och kommunikations-ansvarig / Press

mk@hif.se

076-294 44 67

Anna Eklund

Anna Eklund

Hållbarhetschef

anna.eklund@hif.se

Stephanie Lowrie

Stephanie Lowrie

Marknadskoordinator

stephanie.lowrie@hif.se

Stefan Nilsson

Stefan Nilsson

Biljettansvarig

sn@hif.se

042-37 70 02

Fotboll

Andreas Granqvist

Andreas Granqvist

Sportchef Herr

andreas.granqvist@hif.se

Stefan Jansson

Stefan Jansson

Fotbollskonsulent

sj@hif.se

042-37 70 23

Mikael Dahlberg

Mikael Dahlberg

Akademichef

mikael.dahlberg@hif.se

070-573 63 40

Anders Ljung

Anders Ljung

Verksamhetsansvarig Flick- & damfotboll

anders.ljung@hif.se

0705 28 62 31

Carina Laasby Biller

Carina Laasby Biller

Operativt ansvarig Flick- & damfotboll

carina.lb@hif.se

0704-865299

Restaurang

Sportbaren

Sportbaren

Sportbaren

sportbaren@hif.se

Nicklas Nordgren

Nicklas Nordgren

Köksmästare

nn@hif.se